چرا دیسک تراش درجا

چرا دیسک تراش درجا

دستگاه تراش دیسک ترمز قابل حمل بصورت روکار و درجا

تیماتک با توجه به وجود مشکلات عدیده در رابطه با تراش دیسک ترمز بصورت سنتی و قدیمی ، اقدام به ساخت دستگاهی با کاربری آسان نموده که با استفاده از دیسکتراش درجا میتوان دیسک انواع خودرو های خارجی و داخلی ، تک و دو دفرانسیل ، شاسی بلند و سدان شهری ، باری سبک و سواری را بصورت درجا تابگیری و لبه برداری و پرداخت نمود.

+چه زمانی نیازمند تراش دیسک ترمز هستیم؟

-تاب گرفتن دیسک ترمز باعث لرزش فرمان ماشین هنگام ترمز گیری میشود و لبه گرفتن دیسک، باعث ایجاد صدای سوت و جیغ لنت ترمز میشود. در زمان بروز این دو مشکل به تایید تعمیرکاران خودرو نیازمند تعویض دیسک و یاتراش کاری دیسک میشوید. که در حالت قدیمی باید دیسک باز میشد و در تراشکاری با دستگاه تراش، تراشیده میشد و مجدد رو چرخ بسته میشد ولی با دستگاه دیسک تراش تیماتک نیازی به صرف وقت و هزینه های مضاعف نیستید و  دیسک را بصورت درجا تراش خواهید داد .در ویدئو کلیپ زیر میتوانید انیمیشن تاب دیسک و تاثیرآن در مصرف لنت را مشاهده کنید:

چرا دیسکتراش درجا ؟!

-بدلیل عدم نیاز به باز کردن دیسک و بردن به تراشکاری ، با تراش درجا در زمان انجام کار بسیار صرفه جویی میشود.

-بدلیل تراش همزمان دو طرف دیسک بصورت موازی،دیسک کاملا با توپی تنظیم شده و لنت ها با دو طرف دیسک، یکسان درگیر میشوند و در مصرف لنت خودرو بسیار زیاد صرفه جویی میشود

-بدلیل تنظیم بودن دیسک و توپی و دستگاه دیسکتراش در یک زمان دیسک کاملا با چرخ و توپی متعامد تراشیده میشود و اثری از تاب و نا هماهنگی نمیماند که خود باعث افزایش کیفیت ترمز گیری میشود

 

-در برخی از خودرو ها مثل پراید ، باز کردن دیسک از چرخ مستلزم درآوردن بلبرینگ پرسی چرخ بوده که بعد از باز کردن بلبرینگ مجبور به خرید بلبرینگ نو میشوید که خیلی هزینه بر بوده ولی با دیسک تراش درجا این مشکل مرتفع شده است.

-از مزایای استفاده از دیسکتراش میتوان به تابگیری حرفه ای و دقیق انواع دیسک اشاره کرد که در فیلم زیر مشاهده میکنید :

چرا دیسک تراش های شرکت تیماتک ؟

با مراجعه به لینک زیر در بخش دیسکتراش درجا تیماتک میتوانید مزایای دستگاه های قدرتمند دیسکتراش تیماتک را نسبت به بقیه برند ها بخوانید.

خصوصیات دستگاه های تیماتک

 

جهت تماس کارشناسان فروش تیماتک با شما و دریافت مشخصات دقیق و راهنمایی ، کافیست به شماره تلفن 09124741631-09016114343 پیامک بزنید.

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید